Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valami egészséges nasi?

Valami egészséges nasi?

Figyelt kérdés
Munka közben nem igazán tudok rendesen enni, viszont ennem kell ~4 óránként már csak a vércukor szintem miatt is. Egy ideje már itthon előkészítem korrekt alapanyagokból az ennivalómat, de ez nem tartható fent. Milyen egészséges 0 cukortartalmú "nasik" vannak, amelyek jók lehetnek ilyen célra? Ti hogy oldjátok ezt meg?
2017. dec. 3. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a legnagyobb marhaság . Ha éhes vagy egyél normális enni valót, ne nassolj.

Amúgy nagyon át lett már mosva az emberek agya , gondolkodása.

A cukorból is kell egy bizonyos adag , úgy mint másból is. Zsir, liszt stb.

Nem is csoda hogy az emberek ha értéktelen rossz enni valót esznek , utána állandóan éhesek.

2017. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A két "" jelből melyiket nem értetted, melyiket magyarázzam el? Glükózból tökéletesen elég az, amit gyümölccsel viszek be. Teljesen felesleges, esetemben konkrétan káros finomított cukor ennem, de kösz.
2017. dec. 3. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
1 marék mandula vagy dió. Nekem a kávé is nasinak számít (cukor és tej helyett eritrittel, kókusztejjel), bár az nem annyira egészséges, de jólesik néha.
2017. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zacskó sós mogyoró.
2017. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!