Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék belevinni egy...

Hogyan tudnék belevinni egy rendszer az étkezéseimbe?

Figyelt kérdés
jelenleg 160,5 cm és 50-51,5 kg között mozog a súlyom, és nagyon unom már, hogy hétvégén képes vagyok leadni egy kilót, ami hét közben vissza is jön rám, és így kezdhetem az egészet újra. Hogyqn étkezzem, milyen idônként, és mit vigyek suliba, hogy visszanyerhessem a nyári 49 kilómat? Ugyan is most is mindig mondják rám h nem vqgyok kövér, stb. De ezt csak az értheti meg aki hasonló adottságokkal rendelkezik, mint én, hogy azért még is csak 49kilósan éreztem magamat a legjobban...Sajnos a jelenlegi körülmények között edzeni nem tudok(mondjuk tesin azért kemény a tanár a patakkörökkel). 13/L, és most mondhattjátok hogy eszem ágába se jusson fogyókúrázni, de szeretnék vmi rendszert az étkezéseimbe hogy visszanyerhessem a 49kilómat:( (és már 3éve menstruálok)

2017. dec. 14. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább az anorexiádat kezeltetnéd...


1 kiló? Komolyan? Szarással lemegy az az egy :D

2017. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként az megvan, hogy 13 évesen még simán nőhetsz 5-10 centit is?!


Akkor gyönyörűen fogsz kinézni a 49 kilóddal.

2017. dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem véletlenül irtam oda hogy 3éve menstruálok. Egy nagy francokat fogok nôni 5-10cm. Max 4cm et.Miután megjön az elsô menstruáció négy évet nônek a lányok. Nekem már csak 1 évem van, azt a 10cm et már 5. elején megnôttem:) Azóta csak lassan növögetek fél cm ket.

És ha egyszer 49kilósan éreztem magamat jól:( Amúgy a székletem ürítésével is gondjaim vannak, van h 2napig nem is kell:s Nem feltétlenül szeretnék valami rendszert belevinni az étkezéseimbe, higy me csak azt egyem amit találok módon.

2017. dec. 15. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!