Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit vigyek az iskolába enni?

Mit vigyek az iskolába enni?

Figyelt kérdés

Mindössze 13 éves vagyok 73-48-50kra lefogytam egezseges táplálkozással .

De nem tudom mit vigyek suliba tizoraira..

Mert múltkor vittem zabkását mindenki lenezett meg le hülyézet. 8-14:45-ig meg még ebédelni se tudok mert múltkor vittem párolt zöldséget csirkével azt is lenézték. De ők elvannak hizva és eszik az egezsegtelen szarokat péksütik minden engem meg lenéznek mert egezsegesen eszem meg mindennap edzem és tökre izmos vagyok (nem annyira van mit fejlődni ) de akkor is miért baj az ha egy 13 éves gyerek normálisan egezsegesen taplalkozik? ??


2017. dec. 25. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te meg majd akkod nezed le oket, mikor jo alakod lesz es lesz egy dogos parod.
2017. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért néznek le, nem ők eszik meg azt, amit viszel. Van két kondis osztálytársam ők is zabkását szoktak vinni suliba fehérjével összekeverve. Senki sem nézi le őket, sőt nem is foglalkoznak vele.

Én a helyedben nem hagynám magam, ha nem tetszik nekik amit eszel, akkor ne nézzék, ennyi!:)

2017. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs zárva ?
2017. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#utolsó: barmint a suli ? Az most igen a szünet miatt de átlagban kérdeztem:)
2017. dec. 26. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!