Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki nem tudná esetleg hogy...

Valaki nem tudná esetleg hogy mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Főleg reggelente jelentkezik, de napközben is előfordul hogy ha eszek és köhögnöm kell erosebben akkor rámjön az öklendezés, hányinger és a vége az hogy hányok. Nagy nehezen viszsatudom tartani álltalában azért. Meséltem már háziorvosnál és csak nézett, bár ezen nem lepődök meg hisz házi orvos...


Nem feltétlen előzi meg mindig evés, van hogy reggel éhgyomorral megyek dolgozni , rámjön a köhögés és erős hányás és már kezd elegem lenni hogy allandoan ezzel kell küszködnöm..



2017. dec. 30. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapból egy tüdőszűrő és egy vérkép nem ártana. Annyi minden lehet: tüdőgyulladás, allergiás reakció (lányom hányásig tudott köhögni kiskorában, asztmatikus allergiás volt) de akár okozhatja daganat is.

Nem vagyok orvos párti, de mondjuk kitalálni a bajodat nem ártana, utána lehet indulni másfelé is a terápiákat illetően.

2017. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, egyébként régen asztmás voltam, csak kinőttem belőle.
2017. dec. 30. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

"bár ezen nem lepődök meg hisz házi orvos... "

Hát igen... Végül is hol lehet egy háziorvos a gyakoris válaszolóktól szakmailag? Kérdezősködj csak itt, biztosan diagnosztizálni fognak, sőt még gyógyszert is ír fel valaki....

2017. dec. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam ezt a munkám utálata okozta.
2018. jan. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

tapasztalatbol mondom hogy a házi orvosomtol még egy üres vödör is értelmesebb, amikor montam neki hogy a fiam székletébe fonálféreg volt és irjon fel rá gyógyszert még tesztet akart elvégeztetni mert nemképes fel fogni hogy a saját szememmel láttam, és nagy nehezen belátta és adott, ennyit a haziorvosokról, de irtam is hogy mar voltam nála és semmit nem tudott mondani :D


és nem diagnózist várok hanem véleményeket tapasztalatot amit par embertol kaptam is.

2018. jan. 2. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!