Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan ütemezhetem át az...

Hogyan ütemezhetem át az emésztésemet? Az iskolában jön rám a nagy dolog és nem szeretek máshol wc-re menni.

Figyelt kérdés

2018. jan. 8. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
vegyes be egy hashajtot. Ra van irva a donozara hogy nagyjabol mennyi ido mig kifejti a hatasat, es ugy vedd be h ne pont suliidore essen. Vagy egyel valami hashajtosat(aszalt szilva, fekete kave) suli utan, es remelhetoleg ugy sikerul.
2018. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
* vegyel
2018. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*dobozara

Fhuu bocsanat a helyesirasi hibakert

2018. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A hashajtó nem alkalmas rendszeres használatra, én nem ajánlom.

Viszont esténként bevehetnél egy kanál lenmagot, igyál hozzá egy jó nagy pohár vizet. Reggel kelj fel korábban, és menj el vécére, hátha sikerül.

2018. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 metaxxa ***** válasza:
Reggel és délben egyél inkább este csak valami könnyűt (keksz, lekváros-vajas kenyér, szilva). Estére ne agyél sok gyümölcsöt, mert nem annyira könnyen emészthető. És a déli kajában legyen sok rost (káposzta, bab, sárgarépa, petrezselyem, zeller, karalábé). Este mindenképpen mozogj vagy reggel iskola előtt, az segít mozogni a beleknek.
2018. jan. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam is mindig ez van. Hiába kelek korábban hiába iszom előtte való nap a kávét utána megyek tőle wc-re de ettől még másnap ugyan ez a gondom.
2018. jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm királyok vagytok!!! ☺
2018. jan. 9. 16:28
 8/8 anonim válasza:
Nem bonyolítsd. Inkább tanulj meg idegen helyen sz*rni.
2018. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!