Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy álljam meg az evést? Nem...

Hogy álljam meg az evést? Nem vagyok éhes, de mindig eszek és eszek. Na ez nem baj és így megy le minden.

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy éhes akkor minek eszel?
2018. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Mennyi a jelenlegi súlyod?
2018. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Találj valami más elfoglaltságot. Én unalomból szoktam enni, pl. filmnézés közben. Elkezdtem kötni, és azóta nem eszek annyit.
2018. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha úgysem baj, akkor megoldva. Topik zárható.
2018. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Chlotesbo ***** válasza:

Ne egyél unalomból. Sajnos Magyarországon nem legálisak azok a hatóanyagok, melyek elveszik az étvágyat (anorektikumok). Ezek a jól ismert stimuláló szerek az amfetamin és társai. De a koffeinnel próbálkozhatsz.


Ha ez nem szimpatikus, akkor tereld el a figyelmed, kezdj el valami mást csinálni, ami nem kapcsolódik az evéshez.

2018. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tervezd meg előre, miket fogsz enni 3-5 étkezésre. Étkezések között foglald el magad és ha nasizni támad kedved, mindig igyál egy pohár vizet. Édességeket, kekszeket, üdítőket egyáltalán ne egyél/igyál, ha te is olyan vagy, hogy ha megkóstolod, nem tudod abbahagyni.
2018. jan. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!