Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetek megint gluténérzékeny?

Lehetek megint gluténérzékeny?

Figyelt kérdés

Szaisztok!Az lenne a kérdésem hogy én mikor kicsi voltam gluténérzékeny voltam,után "kinőttem"és azóta semmi bajom....az lenne a kerdesem hogy újra előjöhet vagy mi ennek az előjelei?

A válaszokat előre is köszönöm!

13L

(Bocsánat ha rossz kategóriába sorolom)


2018. jan. 15. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Bármikor előjöhet, ha túlzásba viszed a glutén fogyasztást.
2018. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

igen, szerintem is kijöhet újra, de nem valószínű, hogy ki fog, ha nem viszed túlzásba. :)

egy mogyoróallergiás

2018. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
A gluténérzékenységet NEM lehet kinőni! Attól ,mert nincsenek tüneteid a bélbolyhaid folyamatosan pusztulnak.
2018. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Na ácsi. Honnan jön ez "kinőttem" baromság?? Ha kiskorodban glutenerzekenyseget diagnosztizáltak nálad, akkor a mai napig az vagy. Az egy dolog, hogy tünetmentes vagy, az nem jelenti azt, hogy kinőtted!!! Attól, hogy nem tapasztalsz tüneteket, és a vérképed okés, attól még a bélbolyhaid ugyan úgy roncsolódnak! Leginkább gyomortukrozeskor lehet a legjobban kimutatni, ha lecsípnek egy kis szövetet és azt küldik el szövettanra. NINCS olyan, hogy. az emberek kinövik ezt a betegseget!! Mindenképpen keress fel egy normális gasztroenterologust aki otthon van a glutenerzekenyseg témában. Sok a hozzá nem értő. Ez nem játék! Később iszonyat rossz következményei lehetnek!

Szintén gyerekkorom óta gluténerzekeny vagyok, tudom miről beszélek.

2018. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tünetek meg:

Unokaöcsémnek semmi (pedig egyértelmű a szövettan eredménye), unokahúgomnak viszont éles hasi fájdalom órákon át.


Ne várd meg, míg majd te is odapusztulsz az ágyadra a görcsöktől.

2018. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!