Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon túlsúlyos vagyok. Ez...

Nagyon túlsúlyos vagyok. Ez felemész?

Figyelt kérdés
Nos, 103kg vagyok 13 évesen. Versenyszerűen sportolok, focit. Viszont már annyira felemészt ez a dolog, hogy nem tudom mihez kezdjek. Beszéltem szüleimmel, ők azt mondták hogy lesz még időm fogyni (családunkban mindenki ilyen túlsúlyos volt és le is fogyott.). Tudom, hogy túlsúlyos vagyok, de mit gondoljak hogy ne "gyűlöljem" magam?
2018. jan. 24. 18:57
1 2
 11/11 anonim válasza:

Újabb helyzetjelentés:


— 184 centi és 79 kilogramm vagyok jelenleg, most már izmosodni akarok és heti 6 alkalommal edzek (négy sulyzós és két kardió (foci)), illetve figyelek a makrókra és a fehérjékre.


— A leadott kilók nem jöttek vissza, úgy tűnik, hogy szerencsés vagyok ilyen téren.


— Az étkezésem egy átlagos nap;

1. 90g Zabkása, 50g gyümölcs, 30g műzli, 20g proteinpor

2. 250-300g Csirkemell, 100g teljes kiőrlésű tészta

3. Protein waffle

4. Protein ice cream

5. 120g tonhal, 300g főtt krumpli


— Videósok, akiket ajánlok a témában: Greg Doucette, Will Tennyson, Három Harmad, Tari Ádám, Simon Miller, Torma Valentin, Dennis Burkhardt, Sportaholic és Csabai Ábel.


Sok sikert mindenkinek aki az enyémhez hasonló helyzetben volt/van. 💪

2021. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!