Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Üdv! Miéert van az, hogy...

Üdv! Miéert van az, hogy minden nap reggel csirkemelllet zöldséggel, ebédre 2 almát vacsira kb 6 ora megint csirkemellet eszek és nem fogyok?

Figyelt kérdés

Nem nagy adagokrol beszélek és mégis 120 kiló vagyok de nem akar le menni. Fizikai munkát végzek jelenleg 200-300 kg-os vasakat pakolászunk egész nap. Ötlet valakinek?

23/F



2018. febr. 3. 18:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és cukrokt egyáltalán nem fogyasztok semmilyen formában!
2018. febr. 3. 18:08
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem szemétkedek meg semmi, de úgy tűnik, fényevő vagy.


Mióta van ez? Amit leírtál, az nemes egyszerűséggel lehetetlen. Nem mondom, hogy nem mondasz igazad, de nonszensz, az energiahiányban a testnek muszáj bontania magát, a semmiből nem tud energiát nyerni.

2018. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet még nem indult be a fogyás.
2018. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezen kívül nem is eszel semmit? Az valóban elég érdekes. Nem lettél nagyon fázós/hideg?
2018. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A jelenlegi testsúlyodhoz mérten ez nagyon kevés.

Nem hirtelen kell ilyen drasztikusan lecsökkenteni a kalória bevitelt, hanem szépen fokozatosan!

Ezzel max csak annyit érsz el hogy belassul az anyagcserét és előbb utóbb ráunsz az egészre és elkap a falási roham

2018. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
A recept utolsó sorát is elolvastad? "És tálaljuk 4 személyre..."
2018. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kb 2-3 hete kezdtük el barátnőmmel.Elég jól birom a munka lefoglal így nem is vagyok éhes délután/este meg ugye eszek így nem kell este 9kor ennem...Igazábol eddig sem ettem,olyan hűde sokat,de sok volt a nasi.Nem nem vagyok fázósabb mint eddig.
2018. febr. 3. 22:00
 8/10 A kérdező kommentje:
És nem nem 4 személy adagját eszem reggelire és vacsorára is kb egy merőkanál párolt zöldség (borso kukorica,répa,brokkoli,karfiol zöldségmix) meg 2 db kb 10x4cm-es kokuszzsirban sült csirkemellet. Igaz nem járok el futni...de igazábol nem is nagyon bírok,mert dohányzok jópár éve így kevés az oxigén meg napközben annyira megfájdul mindenem derekam,hátam stb,hogy nincs is kedvem/erőm futni. Majd ha esetleg csökken a súlyom ráveszem magam.
2018. febr. 3. 22:06
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazábol 3 éve kb 3 hónap alatt fogytam 40 kilót akkor voltam 79 kg aztán ugyan annyi idő alatt ünnepeknél vissza is jött,de kb fél évig annyi voltam.
2018. febr. 3. 22:08
 10/10 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt,te jó ég!
2018. ápr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!