Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék gyorsan lefogyni...

Hogyan tudnék gyorsan lefogyni kb.7-8 kilót?

Figyelt kérdés

Alapvetően vékony a csontozatom, és most sem vagyok elhízva, de nagyon szeretnék leadni kb. 7 kilót, mivel a sportoláshoz muszáj lenne. (RG-zem)

Láttam egy úgy nevezett vízkúrát, amivel egy csaj 9 nap alatt fogyott 5 kilót úgy, hogy keveset evett és naponta 3 liter vizet megivott. Ilyen fogyókúra létezik? Ha igen, akkor tényleg ilyen hatásos? Illetve, ha van másik fogyórúra ötletetek, azt is mindenképpen írjátok meg, kérlek!

Előre is köszi! :)


(egyébként a fogyást kb. 1-1,5 hónapra terveztem)



2018. febr. 7. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Másfél hónap fogyással lehet 7-8 kilót fogyni úgy is ha normálisan étkezel. Teljes étrend változtatással, sporttal.

Koplalni nem szabad, mert csak éhes leszel, és nem fogsz fogyni mert ami lemegy az vissza is jön..

2018. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább legyen 2 hónap! Heti 1 kilónál többet nem ajánlatos fogyni. Azok a sportolók, akik határidőre akarnak gyorsan lefogyni, gyakran legyengülnek.
2018. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

9 nap alatt lehet, hogy lemegy 2 kiló, több nem fog, csak vízben és salakanyagban, de az nem fogyás, azonnal visszajön, ha újra eszel. De miért szenvednél, bontanál izmot és lassítanál anyagcserét, nem tudom.


Gyors fogyáshoz rengeteg edzés kell kevés evéssel, egészségtelen, ez a leghatásosabb módszer a gyors izomvesztéshez, jó állóképesség kell hozzá és nem bírod sokáig. Szóval eredménye nem sok lesz, annak fele is negatív. Egy kicsit rádobhatsz a fogyásra extra sporttal, az ideálisnál kicsit nagyobb deficitet bevállalva, de ennél durvábbon gondolkodni rossz ötlet.

2018. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Heti 4szer 2 órát sportolok, szóval ez abszolút megvan, és eddig sikerült is 2 hónap alatt 2 kilót fogynom, de szeretnék ennél gyorsabban változást elérni.
2018. febr. 7. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!