Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek? 17 éves vagyok...

Mit egyek? 17 éves vagyok 196cm 70kg.

Figyelt kérdés
Nagyon sovány vagyok és nem vagyok megelégedve az alakommal. Nagyon gyors az amyagcserém és eszméletlen mennyiségeket tudok enni. A kérdésem az lenne, hogy heti (nagyon max) 7000ft bol milyen kaját tudtok ajánlani? Kollégista vagyok viszont a főzést megtudom oldani. Egyedül sütőnk nincs. Konyhába is otthonosan mozgok szóval ezzel nincs gondom. Egyszerűen képtelen vagyok hízni. Napi 1 órát futok (kb 10km) és heti 2x táncolok. Szeretnék valami normális alakot elérni, de hiába edzek nem tudok olyan étrendet összeállítani ami mellett izomnövekedést tudnék elérni. Kérlek segítsetek valahogy. Építő jellegű kritikát köszönöm és bármilyen tanácsot szívesen veszek akár sporttal kapcsolatba is.

2018. febr. 9. 22:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj azt elfelejtettem, hogy nem szeretnék semmilyen tápkiegészítőt szedni ha van rá mód.
2018. febr. 9. 22:19
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Futás tánc eléget mindent , másrészt fiatal is vagy . Este főleg tésztákat kolbászos pizzát és teljes kiőrlésű pékárut zsíros szalámit , vajkrémet, banánt , mogyoróvajat-krémet fogyassz .
2018. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te jó élet, hát 17 éves vagy, persze hogy rohadt vékony. Az nem lenne rendjén, ha másképp lenne. Majd ha 30 évesen is ilyen arányokkal leszel, akkor megértem, hogy irritálni fog a dolog. Az tény, hogy neked 8-szor annyit kell majd gyúrni ugyanazért, ez van, tapasztalat. Fokozatosan növelni kell az izmok terhelését, csak így lehet rábírni, hogy valamit beépítsen magának, amúgy minden keresztül megy rajtad. Most rühelled ezt az állapotot, de fogsz majd még ennek örülni. Azok a srácok, akik olyan jó húsban vannak 17 évesen, 20 év múlva a cipőjüket se fogják tudni bekötni a mázsás hasuktól, meg ezek miatt kell a sok alacsonypadlós busz, mert 40 évesen már nem bír fellépni három lépcsőfokot, kapkod a levegőért. Ne irigyeld ezeket, hosszútávon te jártál jobban. 30 éves korod után feljön majd egy 20 kiló magától is.


Figyelj, futkorászásos, tüdőt mozgató elfoglaltságok nem épp tesznek jót, ha hízni akarsz. Ahhoz ülni kell a fotelban, egyik kezedben a súlytárcsák, másikban az ennivaló. Meg tessék húzódzkodót felszerelni (majd ha nem kollégiumban vagy). Két év húzódzkodás, 10 centivel szélesebb váll, 10 kiló plusz.

2018. febr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még mozogsz is, még több kalóriát kell bevinned a szervezetedbe, pláne ha még hízni is szeretnél. Iskolás koromban én is voltam nagyon vékony, elkezdtem gyűjtögetni a pénzemet, csipszet, rágcsákat, zacskós sós,sajtos sonkás stb kekszeket vásároltam és ettem hetente 5x.Olyanokat, amiknek a kalóriatartalma sok, de ezek mellett is ettem naponta legalább 5-6x és ne kis adagokat. Hétvégén pedig jól belaktam főtt étellel. Nem is rögtön kezdtem el hízni, kellett sok idő, amíg észrevettem és más is észrevette, hogy a kulcscsontom nem látszik, kerekedett az arcom, stb. Most ott tartok hogy van egy kis felesleg a csípőmön és kicsi a hasamon, de inkább legyen egy 5 kg feleslegem, mint újra csont sovány legyek. Bátran egyél sok főtt ételt, csipszet, rágcsálnivaló zacskós dolgokat este vagy délután. De ezek mellé egyél naponta legalább 5x, plusz egy zacskó valami!
2018. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!