Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek mennyire hízlal...

Szerintetek mennyire hízlal egy óriás hamburger, amekkora egy tányérban elfér? Mennyi kalória lehet benne? Ugye nem hízlal? 31f

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyílván nem :D


Összetevőktől függ, de úgy 400-800 kalória lehet benne.

Ha ez a mai első, esetleg második étkezésed, akkor nem vészes,

haramdikra necces, negyedikre már sok.

2018. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 zsemlét ettem reggelire, csirkemellet ettem ebédre, meg ezt túrórudot. több nem jut eszmbe.
2018. febr. 14. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendben van akkor, persze az sem mindegy mit szeretnél, de nem ettől fogsz most hízni.
2018. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még 1 banánt is eszem
2018. febr. 14. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Óriás hamburger? Szerintem olyan 1000 kcal körül simán lehet, akár több. Sok függ attól is, hogy mennyire tömött a zsemle, mennyire zsíros a hús, mennyi és milyen trutyi van benne, stb. És de, rohadtul hizlal, ha emellett ugyanazt megeszed napközben, amit máskor szoktál. Az egész nap elfogyasztott kajád számít, de egy naptól nem lesz semmi, ha hosszú távon fegyelmezett vagy.
2018. febr. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!