Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mekis, Burger Kinges ételek...

Mekis, Burger Kinges ételek kalóriatartalma mennyi lehet?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy az egyes szendvicseik hány kalóriát tartalmaznak. Sok helyen rákerestem, de mindenhol mást írnak (a magyar oldal, és a hivatalos mekis oldalon pl 40-150 kalória eltérés van ugyan annál a terméknél) Vagy bármilyen KFC-s, Burger Kinges megbízható kalóriatáblázatot megköszönnék. Nem célom a hamburgerrel való fogyás, de elhízni sem szeretnék. :)

2015. szept. 30. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne mondanék meg?

A mekis csomagolópíprokra rá is van írva...de a honlapon is fent van, csak válaszd kia terméket, amire kíváncsi vagy, pl. :


[link]



Bk nincs a közelemben, így passz.

2015. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

neten fent van Bk is.


[link]


parancsolj, számolgass.

2015. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak az volt a bajom, hogy az angol oldalakon nem ezt írták (hanem mindig többet). Remélem ez az adagok nagysága miatt van, amerikában szt hiszem, hogy nagyobbak a szendvicsek...Köszönöm a segítséget! :)
2015. szept. 30. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Országonként eltérnek a méretek és az alapanyagok is.


Egyiptomban pl. akkora szendvicsek vannak a McDonaldsban, hogy nem akartam hinni a szememnek. Kb. 3x akkorák, mint itthon. Alig bírtam megenni.

2015. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!