Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tegnap este láttam egy egeret...

Tegnap este láttam egy egeret a helyi pékségbe? Mit tegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap este vettem egy zsemlét a helyi pékségbe és amikor fizettem arra lettem figyelmes(pénztár mögött nyitva volt az ajtó és belehetett látni oda ahol sütik az árut),hogy az ajtónál fut egy egér.Teljesen biztos vagyok abba amit láttam,de mi van ha mégse?Szerintetek érdemes ilyen esetbe szólni valami hivatalos szervnek, vagy majd ha a cég észre veszi akkor úgyis kiirtják őket?

Ti mit tennétek az én helyembe ha ilyet láttatok volna?



2018. febr. 17. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt tenném, hogy nem megyek oda többet. De valószínűleg máshol is van.
2018. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy ÁNTSZ-bejelentés nem árt.
2018. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy ÁNTSZ bejelentés nem túlzás egy kicsit?
2018. febr. 17. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:

De, igazad van, ki tudja, milyen szarokat terjeszt egy egér, tényleg felesleges feljelenteni.


Én lazán mennék a közegesekhez, zárják csak be v büntessék szarrá a helyet.


Mellesleg, ahol egér is van, ott még sok más egyéb is lehet.

2018. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3: Miért, mi az, ami kevesebb egy mondatnál és nem túlzás? elpanaszolhatod a szomszéd néninek 10 mondatban, de ő nem fog egeret irtani kimenni hivatalból.
2018. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt egérre gondolni. Lehet, hogy patkány volt. Sőt az is lehet, hogy egér volt ugyan, de mivel nem sétált, hanem futott, kergette egy macsek, vagyis a pékség már intézkedett.
2018. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy NEKIK szólj? Ha nagyon be szeretnéd záratni őket, akkor persze szólhatsz az ÁNTSZ-nek is, de attól miért lesz neked jobb? Egy pékséggel kevesebb, ahol zsemlét tudsz venni hazafelé. És a többi pékségbe is beszaladhat egy egér, de ha tele van rakva az összes helyiség csapdával, akkor nem sokáig marad élve.
2018. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!