Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Érdekelne vajon egészséges e...

Érdekelne vajon egészséges e a zöldés gyümölcs?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2-3 évben nagyon sok volt a környezetemben és a családban a rákos megbetegedés és nagyon ijesztő volt számunkra, így beleástam magam, teljes életmódváltás követte ezt, aminek eddig csak pozitív hatása van, viszont rengeteg zöldség és gyümölcsöt fogyasztunk, a bio-t nem engedhetjük meg magunknak, illetve nekem azért az kérdéseket vet fel... kérdésem, hogy mennyire rákkeltőek, azok a permetszerek és egyéb amivel kezelik őket? neten nem sok infot találtam, egy könyvet olvasok miszerint elég rákkeltőek, viszont akkor tényleg már mit egyen az ember?
2018. febr. 20. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Mosd meg őket... Teljesen komolyan, azzal nagyon sokat segítesz magadon, ha alaposan megmosod a zöldséget/gyümölcsöt.
2018. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
minden zöldséget és gyümölcsöt megpucolok, amit nem, azt természetes megmosom, de gondolom beivódik a húsába is nem ?
2018. febr. 20. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Először a luxus mérgeket iktasd ki , vegyszerek cigi alkohol gyógyszerek . Aztán ami árt pl minden ipari kész élelem zacskós gyors mártás tartósított dolog , finom liszt cukor , plusz sózás szénsav . Többlet állati fehérjék zsíros is vese epe bajt köszvényt okoznak . Teljes kiőrlésű gabonák , max párolt ételek sok víz méz fogyasztás segít .
2018. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor ebbe gondolj bele: a zödlséget meg tudod mosni.

A vegyszeres takarmányt amit az állat kap nem mossák. 1 kiló hús/1liter tej= 8-12 kiló vegyszeres takarmány. Nyami...

2018. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3 as ezek megtörténtek nagyon régen, de irtam is a kérdésben :) hát ez az 4-es... ez is nagy bajom ugyanis napi kétszer edzünk húst és kb 60 % ami biztosan rengeteg hormon vegyszer stb kezelt :( :/ már lassan ott tartok szerintem mindegy mit csinál az ember nem tudja elkerülni
2018. febr. 20. 19:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell húst fogyasztani lehet hüvelyeseket, gabonákat, olajos magvakat is.

A hússal és tejtermékekkel nem az a baj hogy hormon kezeltek hanem hogy természetes úton is rengeteg hormont tartalmaznak hiszen az állatok és az ember is hormonokat termelnek.

2018. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hús nélkül nem lehet élni ... aktív sportolók vagyunk, kizárt hogy brokkolin és salátán éljünk egész életünkbe , próbáljuk megvenni háztól illetve mi magunk is tartunk állatokat, hát ez van, nem tud mit tenni az ember :(
2018. febr. 21. 06:23
 8/9 anonim ***** válasza:

No meg sportolj, rendszeresen...

Ez is bizonyított tény, hogy a rendszeresen sportolók közt kevesebb a rák.

2018. febr. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az is meg van :) sőt, versenyekre is járunk , úgy hogy bizakodunk
2018. febr. 21. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!