Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék izmot veszíteni?

Hogyan tudnék izmot veszíteni?

Figyelt kérdés
Nőhöz képest túl vastag és izmos a felkarom a munkámból fakadóan. Egyébként vékony, arányos alkatom van, fogyni már nem szeretnék, csak a karizmaiból veszíteni, ha lehet. Van rá mód?
2018. febr. 23. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Favágó vagy? :) Viccet félre téve úgy, hogy olyan munkát keresel, ami nem igényel nagy fizikai erőkifejtést, pl fénymásolást, ilyesmit. Egy idő után fogyni fognak a karizmaid.
2018. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Abbahagyod a munkát és hagyod elsorvadni, kb. ez van, még mindig jobb, mint a fehérjeszegény táplálkozás (ami valószínűleg bekavarna a munkádba és mindenféle más bajod is lehetne tőle, gondolom).


Elég fura probléma, mivel nem lehet túl izmos karod, én tuti szívesen fogadnék nagyobbat is nőként... De nekem dolgoznom kell rá évekig s ki tudja, elérem-e. Pedig nem akarok igazán nagy karokat, de ez nőként eleve lehetetlen.

2018. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Könnyű fizikai munkát végzek, de előtte két évig 10-18 kilókat kellett emelnem naponta, az látszik meg sajnos.
2018. febr. 23. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tök menő, ha egy nőnek vastagabb a karja az átlaghoz képest. :) Én egyáltalán nem akarnám róla elveszíteni az izmot, szóval cseréljünk mert nekem meg nem tetszik, hogy vékony- mégis izmos karom van.
2018. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szálkásítás 1-2kg-os egykezes súlyzóval?
2018. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!