Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izmot szeretnék veszíteni,...

Izmot szeretnék veszíteni, mert túlságosan vaskos vagyok. Hogyan lehetséges? 18/L

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok 160 cm és 66 kg. Tudom, ehhez a magassághoz nagyon sok a 66 kg. Bár van egy kis felesleg rajtam, nem ez a szembetűnő, hanem az izomzatom. Valószínűleg ez genetika, de nagyban befolyásolt az is, hogy évekig szertornáztam és kondizni is jártam. Nem tetszek magamnak, mert túlságosan vaskosak a karjaim, és főleg a labaim. (Nem hájas, izmos!) A vádlimról nem is beszélve. Kb 2-3 hónapja kezdtem el futni, gondoltam, hogy az majd szálkásítani fog, nem pedig izmot növeszteni, azonban egyre nagyobbnak látom a vádlimat.


Nem tudom mit tehetnék, szeretnék változtatni magamon, szeretnék nőiesebb, és "kecsesebb" lenni, nem pedig ilyen vaskos.


Mit tudok tenni ezért?



2017. jan. 23. 05:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Kép van a "túl izmos" testedről?
2017. jan. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Kép?
2017. jan. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha valakin izom van az lehet kecses, ruhában csak annyi látszik, h feszes fenék, lapos has, és kicsit gömbölyűbb a válla. Ha erre rakódik egy jó kis zsírréteg, onnan már veszít a nőiességből is. Férfias lesz az alkata. Az izom nem marad meg örökké, ha nem tartod szinten, valamennyire csökken. És egyél kevesebb sütit
2017. jan. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
ha evek ota nem sportolsz akkor az nem izomzat.
2017. jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Ki fogad velem, hogy háj lesz az a sok "izom"? Mindenesetre felvidított a kérdező, sok bugyuta kifogást hallottam már a túlsúlyra, de hogy ez nem zsír, hanem évekkel ezelőtti sportolásból megmaradt izom, ez új. Egy kérdés: a popsid és a csípőd is izmos?
2017. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
És feldobna 1 képet és kiderülne, h 1 gramm izom nincs rajt.
2017. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem egyszer egy full elhizott csaj magyarazta hogy neki azert vastagok a combjai mert nagyon izmosak. Aztan a fele zsir volt.
2017. jan. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Attól, hogy kemény és formás vádlijaid és karjaid vannak (ha ez tényleg így van), még lehet rajtuk háj. Ha fogynál, ezek is vékonyabbak lennének.

Izmot pedig úgy veszíthetsz, ha kevesebbet használod őket.

2017. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A kigyúrt kar nem vaskos, ha nincs rajta sok háj. S nem is lehet túl izmos egy női kar (egy férfi sem) naturálban, a lábat még megérteném, az könnyen fejlődik s tényleg impozáns méreteket ölthet az ott levő sok nagy izom fejlődése miatt. A nagy vádlik problémájához nem értek, szerintem az jó dolog. A futás pedig nem nagyon izmosít, max. a sprint. Egy eleve izmos ember nem lesz izmosabb tőle.

Ha nem edzel, úgyis csökken az izomzatod, bár nem mindenkinek egyformán. De eléggé furcsállom, ha évekig keményen edzettél nagy súlyokkal a kigyúrt karért, most pedig hirtelen nem tetszik...

2017. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Úgy vagy te izmos, ahogy a többi ezen aggódó lányka.

Sehogy.

2017. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!