Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális? Extrém éhség?

Ez normális? Extrém éhség?

Figyelt kérdés
Koplaltam egy hónapig (500-1200 kalória) evészavar miatt. Most elkezdtem 1500-1900 kalóriát enni és még mindig éhes vagyok. Tökmindegy mikor,mennyit eszek. Éhes vagyok. Egyek mindig amikor éhes vagyok? Hízni fogok sokat? Nem akarok hízni nagyon, mert nem vagyok túl sovány. Normális 'zóna' alján vagyok, szóval kellene hízni. Rohamosan fogok hízni? (Ha hízok :D) És ne féljek enni? :D

2018. febr. 26. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Természetesen normális! Ilyen esetben a szervezeted kívánja azt a mennyiséget, amivel pótolni tudja a veszteséget! Ne félj enni... egyél és figyelj arra oda, hogy minőségi táplálékból vigyél be többet. Ebben az esetben a bűntudat miatt sem kell aggódnod és minden rendben lesz. Egy idő után a szervezeted beáll és tudni fogod kezelni az éhségérzetet. Most ne vonj meg semmit magadtól! Hízni fogsz... de nem drasztikusan és főleg nem 2000 kalóriával naponta. Ha pedig mégis, akkor se feledd, hogy a tested minden apró dolgot meghálál és add meg neki azt, amire szüksége van. Ne tedd magad tönkre... hidd el nem éri meg!
2018. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor normális. De nekem 1500 kcallal elég nehéz nem éheznem, rossz étrenden az 1900-zal is meg tudom csinálni, szóval máskor is simán lehet normális. Azt se tudjuk, mennyi a kalóriaigényed.


Rohamosan nem lehet hízni 1500-1900 kcallal... Ha mondjuk 1500 kcal a kalóriaigényed (nagyon kevés... tegyük fel, hogy az anyagcseréd alapból lassú, nem fog visszagyorsulni, mert nem a koplalástól ilyen), s átlagban 1700 kcalt eszel, az papírforma szerint 5 hetente 1 kiló, ha jól számoltam. De ha nem szívódik fel jól vagy kicsit többet mozogsz, máris kevesebb. Bőven észreveszed, ha elkezdesz tempósabban hízni.

2018. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
46%

Uhh ez fura :)

Én 300 ( ritkán ) 500 kcal-al koplalok.

Mennyi volt a min.sulyod?

2018. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!