Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Súlytartásnak megfelel?

Súlytartásnak megfelel?

Figyelt kérdés

Ne a kaják minőségéről beszéljünk, mert tudom hogy egy nagy kalap sz*r és fogok is változtatni rajta :D

Reggeli: 2 db banán, 1 pizzás rúd, 1 mandarin

Tízórai: 4 mandarin

Ebéd: 1 tányér bableves, babfőzelék, 1 szelet fehér kenyér

Uzsi: 2 db zsemle + még 1 mert megéheztem :D

Vacsi: 2 db főtt tojás, 2 db kicsi sült kolbi, 1 szelet fehér kenyér, 1 egész paradicsom,mustár

Tudom,hogy nem vmi egészséges, de nagyon szeretem ezeket :D :/ Péksütit csak hetente 3x eszek reggelire.



2018. márc. 16. 17:52
 1/3 A kérdező kommentje:
"Csak" hetente 3x :D Egyébként mozgás az most csak a heti 4-5 tesióra, mert nem edzhetek :( Csak még annyi, hogy anorexiából gyógyulok :)
2018. márc. 16. 17:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Ránézve szép kalóriamennyiség, de ez nem jelenti azt, hogy túl sok. Semmit nem tudok a kalóriaigényedről. Ha pedig elég messzire jutottál az anorexiával, híznod is kell.
2018. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát még kellene hízni 2 kg-ot. Normális a súlyom a BMI-m kb 19. 20-as BMI-re szeretnék felmenni, mert még van egy két "egészségügyi probléma".
2018. márc. 16. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!