Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartásnak megfelel?

Súlytartásnak megfelel?

Figyelt kérdés

R: 2 tojás rántva vagy főzve, paradicsom, zsemle, capuccino.

T: alma, müzliszelet

E: gulyásleves

U: túrógaluska

Vacsi általában kimarad.:)

Lehet hogy még egy két mandarin vagy egy tölcséres mcfreez becsusszan :$

És ez kalóriában még így is kevés :/

Valami ötlet? Tízóraira valami más? Szénhidrátban szegény, de tápláló?


2012. nov. 15. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Mekfríz... úgyis tél van, hagyd a fenébe.

Ebédre ha gulyásleves csak, akkor remélem sok hússal eszed és tészta nélkül.

Vacsora is kellene valami. Sovány hús, sovány túró, natúr joghurt, tonhal konzerv saját lében, sovány sajt... én mostanában rákaptam a saláta"szendvics"re, jégsalit veszel egyet, leszedsz róla 2 levelet, mindegyiket 4-be hajtod, így kapsz két kábé négyzet alakú többrétegű salátalapot, a kettő közé pulykasonka, egy lapnyi light trappista, vagy maradék sovány hús...

2012. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a hulladék kajákat mindenképpen hanyagolnám.. amíg ennyi elhízott, cukorbeteg, szívbeteg ember VAN, addig a zsömle, müzliszelet, túrós galuska, tejes capuccino kissé nagy luxus..


Húsok, zöldségek mind szénhidrátszegények, glutén és tejmentesek, és végtelenül táplálók! :)

2012. nov. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

De a galuska liszt nélkül lenne. Csak zsírszegény túró, keményítő és tojás.

2012. nov. 16. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!