Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok ajanlani egy jol...

Tudtok ajanlani egy jol bevallo dietat?

Figyelt kérdés
Olyan 30 kg-ot szeretnek fogyni a sulyom es a derekproblemaim miatt. Nem tudom hol kezdjek neki. Egy fontos dolog; zoldseget nem tudok enni, mivel barmilyet amilyet elfogyasztok oklendezek tole. Hallottam errol a radical diet temarol is, de konkret tervet nem talaltam. Kondizni nem tudok menni, mert egy kis faluban elek es itt kocsman kivul semmi sincsen. :D

2018. ápr. 3. 12:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit hozzateszek, hogy 3 honap alatt le szeretnem adni azt a 30 kg-ot.
2018. ápr. 3. 12:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Kalóriabázis.

Tulajdonképpen ehetsz bármit, csak kalóriadeficitben kell lenned. Ennek a kiszámolásában segít a honlap.

De nem fogsz 30 kg-ot lefogyni három hónap alatt, ennyit még az se fogy, aki nem kap enni. Nem is szabad ilyen gyors ütemben fogyni, mert rámegy az egészséged, úgyhogy ezt felejtsd el.

Valójában nem az ilyen-olyan diéta a hatásos, hanem az életmód váltás. Mert a ditétát x ideig csinálod, lefogysz valamennyit, azt hiszed boldogság van, aztán visszatérsz a régi étkezéshez, és visszajönnek a kilók is. Ezért kell életmódot váltani, mert úgy kell belevágni, hogy most már egész életedben így fogsz étkezni.

Ha finnyás vagy a zöldségre, akkor ne azt egyél, egyes gyümölcsök is jók, bár azoknál érdemes odafigyelni a szénhidrát tartalmukra.

2018. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megjött a 20 fok, bevillant, hogy lesz a nyár is ? :) 3 naponta 1 kg-ot legfeljebb úgy tudsz ledobálni, ha semmit sem eszel. De lehet, hogy még úgy sem.
2018. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sweetchocolate válasza:

Foleg alacsony felszivodasu eteleket egyel, google kidob sokat sztem. Napi 5 szor egyel legalabb ne sokat egyszerre. A reggeli lehet bosegesebb. Minimalizald a cukros, lisztes dolgokat! 2-2,5liter viz naponta, semmi sor, semmi bor, semmi palinka, semmi coca kola.

Szensavas dolgokat se, zsirban reszesitsd elonybena telitetlen zsirokat, de azt is csak mertekkel! A zsir sok kaloria, de mivel aranylag alacsony felszivodasu, kismertekkel beleferhet. Amiket en eszek mostanaban foleg: hajdina, tokmag, buzakorpa, buzacsira, zabpehely, tojas, kolesgolyo, jegsalata

2018. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!