Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnék fogyni? 173cm-95kg?

Tudnék fogyni? 173cm-95kg?

Figyelt kérdés

173cm vagyok és 90-100kg körül lehetek.Szeretnék fogyni, de nagyon nincs kedvem edzeni mellé.(mozgom, mert mindennapos testnevelés van, csütörtökön dupla + egy röplabda edzés)

Olvastam hogy 70% étrend 30% mozgás.De az a gond hogy az iskolában sokszor csak egy szendvicset eszem otthon pedig majd éhen halok szóval eh...Betámadom a hűtőt.

Tehát, miket kéne beiktatnom?

Néhanapján viszont becsúszik az édesség, aminek persze hülye lennék nemet mondani de próbálom türtőztetni magam.


2018. ápr. 7. 21:02
 1/3 A kérdező kommentje:
(+ keveset iszom hétköznap.Most hétvégén ittam meg majdnem 4litert.Ez is közre játszhat?)
2018. ápr. 7. 21:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Bizonyára rendesen van felesleged, de eleve viszonylag magas és nehéz vagy, ezen a szinten azért elég tisztességes kalóriakerettel is tudsz fogyni, édesség mellett is meg minden.

Egy jó étrend sokat segít. Nyilván jól akarsz lakni özön kalória nélkül, ez nem tűnik nehéznek, ha van egy pici fegyelmed és elhatározásod s kicsit kutakodsz, téged vajon mi laktat jól. Ez egyéni, de a rendesebb, fehérjedús ételekből érdemes kiindulni. Nyilván a rágcsák, édességek tipikusan előnytelenebbek, de bármit ehetsz, ha extrém nehéz lenne nélküle, csak ne szállj el vele.


Nekem szinte kivétel nélkül mindennap van édesség, ez nem zavarja a fogyásomat, amíg nem kezdem el enni jóllakás után nagy mennyiségben (külön desszertgyomrom van, simán megy). Igaz, különösen laktató, tápanyagdús, cukormentes édességeket eszem, mivel a mennyiségük nem apró. De egy pici cukros sem fog önmagában megakadályozni a fogyásban... Ha megbolondulsz tőle és onnantól kontrolltalanul falsz, na, akkor igen s akkor ne edd, de nem hinném, hogy erről lenne szó. Ha elrontja a napodat, akkor is beiktathatod NÉHA. De erre inkább később számítanék, nem 90 kilósan, amikor bőven van keret az ilyesmikre is.


Tavasz van, én azért sétálénék, túráznék néha a helyedben, de enélkül sem tűnik túl nehéznek a fogyás. Persze mindenkinek más a nehéz, lehet, hogy szokatlanul lassú az anyagcseréd vagy nagy az éhséged, rossz az önkontrollod...


Ha kiéhezve esel haza, az baj, akkor egyél többet az iskolában, illetve reggel otthon. Lehet, hogy a szendvics nem laktat jól vagy kevés.

2018. ápr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2018. ápr. 8. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!