Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Volt olyan aki nagyon vékonybó...

Volt olyan aki nagyon vékonyból feltudott hízni normális testsúlyra?

Figyelt kérdés
170cm magas és 47kgvagyok. Jön a jóidő, és egyre jobban fusztrál, hogy kávékony vagyok. Télen jó mert el tudom takarni magam, de nyáron...

2018. ápr. 9. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

47?!


Én műtét után 39-re fogytam le 169cm-hez, mert csak pépes szarokon éltem.


Mikor végre ehettem, megettem mindent, másfél hónap alatt vissza is szedtem 14 kilót :D

2018. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne mozogj.

A mozgás csúnya!

A tested majd fejlődik.

2018. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Lol pont hogy mozogni kell. Sporttól nő az étvágy meg az izom. Én 37 kilóról lettem 45, bár ez sem sok de magamhoz képest szinte már normális. :D Amúgy meg mások véleményét tekintve leszarom tabletta.
2018. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én másodjára kapom össze magam, leírom hogy sikerült. Először indultam 56 kilóról 181 cm mellett, 21 évesen, lettem 76 kiló. Aztán egy betegségnek köszönhetően visszafogytam 57-re, most 75 vagyok. A módszer nagyon egyszerű és könnyű, egyél 3-4 óránként és mozogj,illetve igyál sok folyadékot. Először elég lesz kisebb adagokat is enned, nem jó a szervezetnek ha hirtelen elkezdesz zabálni, de szépen hozzá fog szokni és egy idő után nem kényszerből fogsz enni ilyen időközönként, hanem már rendesen éhes is leszel.

Sokan azt mondják hogy rengeteget esznek mégsem híznak, de az ő többségük naponta 3, nagyon maximum 4 alkalommal esznek nagy mennyiséget, úgy nem működik a dolog, én is így ettem régen és egy grammot nem híztam. No meg persze figyelj arra, hogy legyen elég értékes (pl. ne csak cukorból és/vagy fehér lisztből álljon) szénhidrát és fehérje is a kajáid nagy részében.


Hajrá! :)

2018. ápr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó☺
2018. ápr. 10. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!