Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék fogyni?

Hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
16 fiú vagyok 75 kg vékonyka testalkatom van viszont nagy hasam és szeretném azt onnan eltűntetni de nem tudom hogyan kell. Emellett szeretnék erősíteni is mert mint mondtam elég vékonyka is vagyok. Tudnátok valami tanácsot adni előre is köszönöm!

2018. ápr. 9. 21:59
 1/3 anonim válasza:

Szerintem Menj edzeni és eltűnik a "sörhas"

+erősödsz

Remélem tudtam segíteni:D

2018. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiuknal ez konnyebb, kardiozz, izzadj, egjen a zsir es aztan epithetsz izmot. Egyel keves feldolgozott etelt, keves zsirt, sok rost, zoldseg es gyumi, es sok viz
2018. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor először is szálkásíts le, az még gyorsabban megy, aztán jöhet a tömegelés.

Olvass utána testépítő oldalakon, persze grammokat méregetned azért nem muszáj, az nem embernek való (még ha néha kell is egyeseknek), de egy jó étrend határozottan jól jön már csak az egészséged miatt is.

2018. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!