Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A kamilla teát csak külsőleg...

A kamilla teát csak külsőleg lehet alkalmazni, vagy napközben is lehet fogyasztani mindennapi teaként így étkezésekhez, csak úgy natúrba mézzel és édesítőszerrel?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 22:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom a máriatövis mire jó de amit csinálsz azzal nem használsz hanem ártasz magadnak. Igyál csipkebogyót abban sok az antioxidáns és a c vitamin

Megelőzésre tökéletes és bajod sem lesz tőle. A citromfű leviheti a vérnyomásod, szédülést álmosságot okozhat ily3n mennyisegben. A kávéval kicsinalod a szervezezed ha ennyit iszol belőle. Zöld teával meg a gyomrodat annyi benne a csersav. Mértekletesség az egészség forrása! Nem akarok beleszólni a te életed. De gondolj bele ha valaki megbetegszik sem gyógyul meg 10szeres adahtól hanem rosszul lesz. Igyál vizet, gyümölcsteát vagy csipkebogyót. Attól biztos nem lesz bajod és még finomak is.

2018. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ok. Pl.: ma csak egy galagonyát ittam reggel, meg eddig két gyümölcs teát (alma és hibiszkuszvirág van benne, mindegyikben a hibiszkusz benne van, de az jó, meg a rooibos). A máriatövis a májra jó. Azt olvastam róla, hogy máj problémák megelőzésére néha jó inni egy kicsit, mivel van benne szilimarin nevű vegyület, ami a máj sejteket védi, valami ilyesmi. Meg az epehólyagnak is jó, mivel az epe minősége javulhat tőle, vagy valami ilyesmi, de azt nem olyan gyakran szoktam, csak néha (heti 2-3szor este)
2018. ápr. 30. 14:10
 13/13 A kérdező kommentje:
Legalábbis már heti 2-3 szor iszok csak máriatövist (mivel elég annyiszor, másrészt nincs májproblémám (általában akkor szokták))
2018. ápr. 30. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!