Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csinál velem az orvos ha...

Mit csinál velem az orvos ha ezzel az evés problémával elmegyek hozzá?

Figyelt kérdés

van egy féléves távkapcsolatom, és még életemben nem voltamilyen stresszes mint most, nem is értem magam.

közel 7kg-ot fogytam, nem tudok enni a stressztől szinte semmit, csak magamba erőltetek annyit hogy ne ájuljak el, pl egy pirítós egy nap,de ha eszek is, rögtön hányingerem lesz.

iszonyat stresszes vagyok, a menstruációm késik vagy előbb jön 10 napokkal,legutóbb teljesen kimaradt.

szédülök, fáj a fejem, nem tudok aludni stb, múltkor majdnem elájultam.


nem tudom mit csinálna velem a doki, félek elmenni


2018. máj. 15. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia..Én is hasonló állapotban vagyok a kapcsolatom miatt. Én is gondolkodtam azon,hogy elmegyek orvoshoz. Vagyis nem teljesen orvoshoz, hanem pszichologushoz. De nem tudom segítene-e. Ha gondolod beszélgethetünk. Sajnálom, hogy a kérdésedre nem tudok választ adni,de jo lenne olyannal beszélni aki hasonló helyzetben van.
2018. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ad egy beutalót az idegklinikára.
2018. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!