Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak le gyorsan?

Hogyan fogyjak le gyorsan?

Figyelt kérdés
Augusztusig igazándiból van időm mivel is akkor megyünk nyaralni és jobb formát szeretnék magamnak. Az előző évben sikerült lefogynom 17 kg-t, de azota semmi, lehet hogy vissza is jött 3-4.A súlyom még most sem az amit én szeretnék,de kb. 3 hónap alatt hány kg-t lehet lefogyni? 16/L

2018. máj. 26. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt? egészségesen, úgy hogy az tartós is maradjon? szerintem 5-6kg-nál nem többet!
2018. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a gyors fogyás számít, akkor a láncfűrészt ajánlanám. Ha az egészség is számít, akkor a sportot. 5-6 kilónál többet nem tudsz fogyni.
2018. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A személyi edzőmmel a múlt nyáron csináltam egy diétát ami 4 hetes volt és a 4 hét alatt ment le 4,5 kg. Szóval a 3 hónapba bele kellene férnie legalább 7 kg-nak én úgy gondolom. És igen egyértelműen a sport az egyik alapvető dolog.
2018. máj. 27. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A 7kg nagyon véleményes. Azért ne feledd, az első kilók könnyen lejönnek, de utána a zsír helyett izom épül és mivel az izom tömege nagyobb, mint a zsíré, sokkal lassabb lesz a súlyvesztés.

Arról nem is beszélve, ha 3 hónap után leállsz, akkor sok értelme nincs, azaz tartós eredménye nem lesz, és így az összesített eredmény 0kg.

Szerintem maradj annál, amit írtak neked, az az 5-6kg. Az reális!

2018. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!