Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Reggelire jó, vagy rossz...

Reggelire jó, vagy rossz lángost enni?

Figyelt kérdés

Egészségtelen reggelire megenni egy sajtos tejfölós lángost?

Nem szoktam enni reggelire de ma azt ettem, csak kíváncsi vagyok hogy árt e


2018. máj. 30. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó. Vacsorára viszont nem annyira jó. Megüli a gyomrod, nem tudsz aludni. Néha egy lángos biztos nem árt, de mivel nagyon zsíros, ezért hízlal.
2018. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha nincs egyéni problémád az ilyesmivel, OK, ahogy bármikor máskor is.
2018. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem azért hizlal, mert zsíros, hanem a finomliszt + étolaj kombó miatt. Egy lángosos sem süt zsírban, csakis olajban, amit néha remélhetőleg lecserél... Szerintem nem sok étel van, ami egészségtelenebb, de néha belefér. Én is szoktam nagy ritkán (1-2 havonta) enni, ha úgy alakul, pedig igyekszem egészségesen táplálkozni. Jól lehet vele lakni elég hosszú időre, a sajtos-tejfölössel még inkább.
2018. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na ja, nem mindegy, hogyan készül (én mindent magam készítek, megfelelő zsiradékkal, a liszt szerintem nekem nem árt különösebben, ha nem viszem túlzásba), de az azért egyéni s mennyiségfüggő is, hogy mi mennyire egészségtelen.

A jóllakás pláne egyéni, nekem ahhoz sok fehérje kell, a lángosnak nincs sok esélye.

2018. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább a jó lángost javasolnám megenni. A rossz lángosnak nem lenne értelme.
2018. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!