Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy kisebb banán reggelire...

Egy kisebb banán reggelire nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Nem volt más gyümölcs otthon, gyorsan belöktem egyet a táskámba, mikor indultam dolgozni. Inkább ne egyem meg?
2013. aug. 14. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne ennéd meg?
2013. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fogyókúra alatt én ettem banánt, volt hogy azzal kezdtem a napot. Hatásos volt így is, nyugodtan edd meg.:)
2013. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondják, hogy banánt nem szabad enni, mert sok benne a szénhidrát. Szénhidrátot nem is eszem amúgy, csak gyümölcsöt, zöldséget, húst.
2013. aug. 14. 09:39
 4/12 schocko ***** válasza:
63%
Minden gyümölcs tele van szénhidráttal...
2013. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek...
2013. aug. 14. 09:43
 6/12 schocko ***** válasza:
38%
Elképesztő mennyire nincsennek tisztában az emberek a legalapvetőbb dolgokkal...fogalmuk se nincs hogyan működik a testük, miből állnak a tápanyagok, mi a szénhidrát, a fehérje, a zsír...Ti nem jártatok általános iskolába???
2013. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Banánt nem tilos enni, csak nem ajánlott, mert az egyik legcukrosabb gyümölcs. De ha nincs más, akkor nyugodtan megeheted.

Nem szerencsés, mert reggelire lassan felszívódó szénhidrátot kellene enni, nem egy árva banánt, de ha nincs más, akkor legalább egy banán legyen a gyomrodban. Jobb, mint ha semmit nem ennél.

---

A "nem ajánlott" sem 1 db banánra vonatkozik, hanem nem szabad azt hinni, hogy mivel gyümölcs, kilószám lehet enni édesség helyett. Ha megeszel egy banánt reggelire, nem lesz semmi bajod. Ha heti 1-2-t megeszel uzsonnára, akkor sem. Ha napi ötöt megeszel rendszeresen, ráadásul még rendesen eszel is mellette, akkor az már jelentős pluszkalóriát jelent.

Amúgy nagyon hasznos vitaminok vannak benne. Bár személy szerint én csak télen szoktam venni.

2013. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Mysticista válasza:
100%
komolyan egy banánon aggódsz? ez az egész diétás maszlag egy humbuk. mozgás, mozgás, mozgás, folyadék. én 125 kg voltam...nekiálltam sportolni. minden 2. nap erőnléti edzéseket tartok, köztes minden napokban pedig 10 km terepfutás. ugyanúgy eszem....pizza, hamburger, tészta, gyümölcs, amit épp kívánok, semmi diéta!!!!! 82 kg vagyok...egy év alatt!!!!! és kimondottam szép testalkatom lett. ennyit erről, ha nem mozogsz akkor akár abba is hagyhatod mert felesleges önsanyargatás minden!
2013. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kinek mi jön be:) Nekem a mozgás sokkal nagyobb sanyargatás, mint a diéta. Napi 2 óra gyaloglás megvan, mindenhova gyalog járok, de ezen kívűl nekem csak teher a mozgás.
2013. aug. 14. 11:20
 10/12 Mysticista válasza:
ha teher a mozgás akkor sosem éred el azt az eredményt amit szeretnél. idő után függővé válsz...én nem tudok úgy meglenni h ne csináljam. akkor ver a víz...melegem van, szabályosan elvonási tüneteim vannak. alig várom hogy a 40 fokban addig fussak az emelkedőkön, amíg szinte elmondhatatlanul fáj a combom...de az a vicces hogy kegyetlenül jó érzés
2013. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!