Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen egészséges chips...

Milyen egészséges chips helyettesítők váltak be nektek?

Figyelt kérdés
Amit akár itthon el tudnék készíteni, nem horribilis összegből de finom és meg tápláló is. Gyümölcs csipsz nem játszik, az ízét nem szeretem, a sosat és csípőset viszont annál inkább
2018. jún. 4. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
édesburgonya, cékla, répa csipsz.
2018. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Lidl-ben kapható Deluxe saját márkájú chips összetevői biztosan jók.Csak persze úgy,hogy te magad készíted el,ahogy te írtad.Szerintem tele van nyomva ízesítőkkel az.

De kiindulási alapként nem rossz.

Cékla,sárgarépa,zeller,batáta,retek,vagy cukkini,padlizsán,akár egy sima burgonyachips,lightos verzióban.

:)

2018. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ezeket a zöldségeket hogy szárítjatok ki h ropogós legyen? Sütőben , kis olívaolajjal vagy hogy szokás?
2018. jún. 4. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak utánanéztem ennek,nem tudom,de receptből olvastam ki,az egyiknél pici lisztbe forgatva sütötték ki olajban (padlizsán,cukkkini),szerintem a többi kevesebb vizet tartalmazókat lehet szárítani.

De sok recept van fent,egyszerűek.

Egyébként volt parmezánropogós is,ha érdekel.

A tepszü ( :D ) aljára reszelt sajtot szórsz úgy,hogy egymást fedjék a darabkák, 7-8 perc 150-180 °C-on és kész,lehet darabolni.

2018. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!