Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire egészséges az ha...

Mennyire egészséges az ha házilag otthon olajban (ne kerdezd milyen olajban) krumpli karákákat sütök ki? vagy chipszet csinálok milyen hatással van a szervezetre az úgymond házi chips?

Figyelt kérdés

2014. szept. 24. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy jobb mit a bolti.:D Legalább tudod, hogy tényleg krumpli és nincs tartosító benne. Néha szoktam készíteni, nagyon finom.
2014. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Márpedig van, aki megkérdezi, milyen olajban, mert nem mindegy :)

A normál étolaj, a krumpli és az olajban sütés - ebbe bizonyos csoportok keményen bele tudnak kötni.

Én nem vagyok szakértő, a testem sem panaszkodik a krumplira, a sült krumpliért mindig is odavoltam, így tartózkodni szoktam a véleménynyilvánítástól. A magam részéről egyszerű a dolog: nem attól az évi pár sült krumplitól lesz bajom, ha bajom lesz. Nagyon sokat változtattam az táplálkozásomon, nem kis részben az egészségem miatt, de "túlzásba" nem akarom vinni. Ha néha sültkrumplizni akarok, akkor sültkrumplizom. A túlstresszelés/önsanyargatás (egy hedonistának igenis annak tud esni, ha SOHA nem ehet valamit, amit szeret s amitől nem lesz semmi baja) rosszabb, mint egy pici ízes otthoni étel.

2014. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!