Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen egészséges nassolnivaló...

Milyen egészséges nassolnivalók vannak chips, TUC és hasonlók helyett?

Figyelt kérdés

Egészségesebb étrendre kell váltanom, de szeretek filmezés közben nassolni. Nem vagyok egyébként elhízva meg semmi ilyesmi, inkább vékony vagyok, tehát nem a kalória számít, hanem maga az, hogy egészségesebb legyen.


Persze, azt tudom, hogy gyümölcs, zöldség, és még több gyümölcs, de ezen kívül mik vannak még? Puffasztott rizs esetleg? Néhanapján belefér otthon készített krumplichips, akár édesburgonyából?



2018. ápr. 26. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
olaj mentes popcorn, gyümölcs, olajos magvak, alma chips
2018. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Olyan étel MA már nincs ami egészséges! Hiszen az útjainkon tonnaszámra koptatjuk az autógumikat. A gumipor már benne van növényeinkben, lisztünkben, a hidegen sajtolt étolajban, és az állataink zsiradékaiban is. Nagyüzemi gyümölcsöseink mind forgalmas utak mentén helyezkednek el. A sónkat, amivel ízesítjük, tartósítjuk az ételeket, már több mint 60 éve méreggel keverve vehetjük csak meg a boltokban. Nem beszélve a vízről!
2018. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak mindenféle zoldsegchipsek, puffasztott búzaszelet, rizsszelet,, Abonett, kölesgolyo, teljes kiőrlésű lisztből készült ropi, lehet kapni olyan popcornt is ami Ilyen műanyag zacskóban van és nincsen rajta olaj vagy vaj, azt te ízlésed szerint sozhatod, és ha valami egészséges olajat teszel rá, pl olíva olaj, vagy kókuszolaj, akkor egészségesebb mint a bolti. Zöldségeket is felvaghatsz ilyen kis hasabokra, és készíthetsz hozzá otthon finom martogatósokat, pl tejföl+fokhagyma, stb. Egyszer csináltam olyat is, hogy répát, cukkinit lereszeltem, és sajttal kisutottem sütőben, finom ropogósra. A házi burgonya chips is jó ötlet, olívaolajjal, tengeri sóval. Olajos magvak, pl mandula, dió, torokmogyoro, kesudio, napraforgómag, amit szeretsz. Aszalt gyümölcsök, gyunolcssalata. Írd be googleba, hogy egészséges nasik, csomót ki fog adni :) rengeteg recept van.
2018. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak annyit, hogy az édesburgonya íze egyáltalán nem hasonlít a krumpliéra, hanem inkább a sütőtökre. Nekem is nagy meglepetés volt. :D
2018. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!