Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak? Valaki esetleg,...

Hogyan hízzak? Valaki esetleg, aki hasonló cipőben jár vagy tudna tapasztalatból tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Inzulinrezisztenciám van, és az elején nagyon sokat fogytam. Akkor sokkal jobban éreztem magam a bőrömben, rengetegen mondják is, hogy vékony lettem.

2018. jún. 7. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom, túl keveset eszel, ezen kell változtatni. Mivel kevés az infó, nem tudom, mi a probléma, miért nem megy ez neked. Azt tudom, hogy a szénhidrátcsökkentés sokaknak elősegíti a fogyást, szerencsétlen esetben konkrétan nem bírnak eleget enni az emberek, de ez inkább csak extrém kevés szénhidrát mellett van (vagy ha valaki nem bírja a zsírt, na az elég szomorú lehet kötelezően kevés ch és nem kis kalóriaigény esetén).
2018. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!