Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az alkohol hízlal vagy pont...

Az alkohol hízlal vagy pont az ellenkezője?

Figyelt kérdés
Ismerőseim közül aki rendszeresen fogyaszt nem kis mennyiségű alkoholt szinte mindegyik sovány annak ellenére, hogy az alkoholban sok a kalória. És ráadásul sokat is esznek mivel a sok szesztől éhesek és áteszik, isszák a hétvégét, mégis soványak.

2018. jún. 9. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok kalória van benne, de sok más is közrejátszik hogy mitől lesz dagadt valaki.
2018. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok a kalória benne, tehát hizlal. Az alkoholtól meg nem leszel éhes- sok piást ismerek, aki nagyon sovány- bár ennek nem az az oka hogy az alkohol fogyaszt vagy ilyesmi, hanem hogy inkább piára költenek mint ételre.
2018. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kalóriatöbblet hizlal.

Van, aki sokat eszik és sovány, ez genetikától kezdve felszívódási problémákon át hányásig s egyebekig azért sok dolog miatt lehet. Az is lehet, hogy alig esznek, amikor nem látod őket. De lehet, hogy elhasználják a sokat.

Csak a sok alkoholtól nyilván nem fogysz, de nem is feltétlenül hízol.

2018. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az alkohol egyertelműen hizlal. En is sok olyan alkoholistat ismerek akik sovanyak, ez azert van mert a majuk mar tonkre van vagva.
2018. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Őszintén én éppen fogyáshoz használom... Jó persze nem ilyen egyszerű, ha beülsz egy helyre és elkezdesz inni, tuti, hogy valamivel nagyobb súllyal térsz haza, mint amennyivel elmentél (rendszeres ivás mellett)... Én és a baráti társaságom viszont úgy csináljuk, hogy járjuk a várost, beülünk egy helyre iszunk egy kicsit majd megyünk tovább, közben van nálunk táskában is pia aztán szépen a kihalt utcán lehúzzuk. Sétálunk egy hosszú este alatt akár 15-20 kilométert is. Persze ehhez az is kell, hogy mértékkel isszuk, maximum becsiccsentésig, mert ezt nehéz úgy kivitelezni, hogy már valaki alig áll a lábán. Nem iszunk keveset, de azt sok idő alatt tesszük meg, így nagyjából egyenletesen adagoljuk a piát a szervezetünkbe. Igen lehet egy kicsit fura szokások, de én nagyon élvezem.
2018. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alkohol hizlal rendesen. Alkattól sok függ. Én ha nekiállok iszogatni, pl. nyaralás alatt, heti két kilót képes vagyok felrántani.
2018. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!