Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 4 hónapja szültem.62kg-87 re...

4 hónapja szültem.62kg-87 re híztam. Jelenleg 79 kg vagyok. Tudom hogy idő kell de nem bírom ezt elviselni. Kérdés:akik hasonlóképpen nem tudták megvárni a természetes időt, edzettek, diétát tartottak, mennyi idő alatt tudtak leadni 10-15 kg zsírt?

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 01:33
 1/5 anonim válasza:
6 honap alatt 15 kg
2018. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen természetes időt? Eleve csaknem 3x akkora súlyt szedtél fel pluszban, mint amennyi indokolt lett volna, úgyhogy itt a "természetes idő" nem fog megoldani semmit.
2018. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15:18as kommentelő, nagyjából mik azok a dolgok amikre nagyon oda figyeltél, tartottál? :) köszönöm :)
2018. jún. 14. 00:17
 4/5 A kérdező kommentje:
21:46-os kommentelő, köszönöm hogy hozzászóltál, de teljesen felesleges volt.A kérdésemből nyilván kiderül, hogy nem ülök a problémán, hanem teszek ellene. 1400 kcal -os szakember által összeállított étrendet követek, heti 4x intenzíven edzek, és már másfél hónapja vissza mentem dolgozni . Nem itthon ülök és sírok, de köszi a segítséget :)!
2018. jún. 14. 00:20
 5/5 anonim ***** válasza:
én 3 hét alatt adtam le 6 kilót diéta, edzés, koplalás, tészta stb elhagyása nélkül, még csak most kezdek edzeni mert már megvan az energia hozzá :)
2018. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!