Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kényszerevő vagyok?

Niké2001 kérdése:

Kényszerevő vagyok?

Figyelt kérdés
12 éves korom óta mindig mindent megettem még akkor is ha nem voltam éhes csak akkor aportoltam most 16 vagyok és még mindig igy van ha nem lát senki megeszek mindent el is vagyok hizva lassan egy féléve futok csak úgy magamnak de nem fogyok melette ezt szégyenlem bevalani de megpróbáltam hánytatni magam többször is de nem sikerült hiába fogkefe több újjal de nem ment most is megpróbálom néha de most sem segitsetek miért zabálok ennyit? Ha meg megettem mindent többet akarok pedig nem vagyok éhes és utána mindig büntudatom can

2018. jún. 13. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt mégis honnan tudjuk? Gondolom, lelki tényező mindenképpen van benne, de azért simán lehet fizikai tényező is, rossz étrend, amivel nem laksz jól, így rengeteget kell enned. Én is ilyen voltam, amíg tipikus szénhidrátos étrenden voltam, mivel azzal nem laktam könnyen jól.
2018. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bulimiás vagy.


Ennyi, menj el orvoshoz.

2018. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!