Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ébredést követően mikor...

Ébredést követően mikor ajánlott reggelizni?

Figyelt kérdés
Én ébredés után 1-2 óra után tudok csak enni.
2018. jún. 15. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen ajánlás. Egyél, amikor jól esik.
2018. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz súlyt felszedni, vagy könnyű módját keresed a felesleg megmozdításának, akkor egy órán belül.

Nem ajánlás, tény, az alapanyagcserét tíz százalékkal magasabbra csavarod ilyenkor.

2018. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok. hányszor korgott hangosan a hasam a reggeli órákon egyetemen... de nem tudtam semmit tenni, mert egyszerűen a gyomrom nem fogadja be a kaját 9-10 előtt. évekbe telt mire egy kávét meg tudtam inni indulás előtt
2018. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem még ki se nyílik a szemem, de a kávé már a kezemben van, nekem az indítja be a "folyamatot".
2018. jún. 16. 07:41
 5/7 anonim válasza:
Én ébredés után 10 perccel is képes vagyok enni hajnalban is.
2018. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor neked jó. Én soha nem reggelizek (gyerekként még tettem, utáltam nagyon), a kései ebéd az első étkezésem, mert nekem így ideális (ha reggeliznék, rosszabbul érezném magam és garantáltan híznék). De én született időszakos böjtölő vagyok s határozottan nem reggeli típus. Sok embernek fontos a reggeli, de sokan 1-2-3 órával ébredés után tartják. Nem mindenki tud rögtön enni, illetve nem is mindenki hajlandó felkelni olyan korán, hogy egy hatalmas reggelit betoljon, amire szüksége van.
2018. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én soha nem reggelizek, és SEMMI köze nincs a súlynövekedéshez, meg hasonló szarokhoz, sőt, mikor "kellett" reggeliznem többet is nyomtam, mint most.


Felkelek, kávé, aztán munkába menet a vonaton keksz, meg benn a második kávé mellé még pár szem.


Ebéd már rendes adag, uzsonna, vacsora is, meg még lefekvés előtt is eszem egy tányér levest, vagy 2-3 tükörtojást, mégis 54 kiló vagyok már tíz éve. :D

2018. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!