Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek, ha reggelizni nem...

Mit egyek, ha reggelizni nem tudok, de utána majd csak később van alkalmam enni?

Figyelt kérdés

Reggel ha felkelek, nem tudok enni, még 1-2 órán belül sem, viszont ha a munkahelyre beérek, ott nyilván nem akkor tudok enni mikor szeretnék, és a munkakezdéstől számítva sok óra után lenne csak lehetőségem enni.


Aki esetleg hasonló helyzetben van, mit fogyasztotok, hogy bírjátok pár óráig?



2018. jún. 17. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Úton,vagy munka elött egy zsemle?

Cigi vagy kávészünetbe?

2018. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetbe,pár keksz,csoki ,sós valami,cukorka votm mindig nálam.

Igen a reggelit nem pótolja,de nem " üres" a gyomor.

2018. jún. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sohasem reggelizek.


Kávé, meg mellé - útközben a vonaton - pár szem keksz, aztán kész.


És benn is, amikor van 10 perc szünet, akkor megeszek még pár darab kekszet.

2018. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A családomban is ez van, reggel, ébredés után kizárt az evés.


A párom 6-kor eszik, munka közben (fizikai munka, beöltözve ruhába, kesztyűbe. poénos, amikor megeszi a hatalmas reggelijét, de a szünet 9-kor van és addig nem bírná. de fél 5-kor sem fog felkelni enni).


Én 3 után eszem először, általában pompásan jóllakott vagyok addig, akkor is, ha előző nap nem vacsoráztam.

De ha muszáj lenne (volt már olyan), bekapnék egy kis mogyorót, nem igazi étel, de az éhséget elveri egy időre az is. Bár mindennapos esetben inkább tojást ennék, azt is be lehet vágni másodpercek alatt. De a rendes főétkezésem mindig itthon van, nyugiban.

2018. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!