Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől nincs étvágyam?

Mitől nincs étvágyam?

Figyelt kérdés

Napok óta így van már. Korog a hasam, de rá nézni se bírok a kajára.

17l



2018. jún. 23. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet az oka: melegtől, elrontottad a gyomrod valamivel, de nekem menzesz előtt is ez van.
2018. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, sok oka lehet. Nekem hetek óta semmi étvágyam és éhes sem vagyok (attól még eszem, mert érzem, hogy kell, de nem esik annyira jól, mint rég). Részben az időjárás (bár korábban ez nem volt meg), részben lelki okaim vannak. De ha túl hosszan túl szénhidrátosan eszem, akkor is leeshet az étvágyam. Nyilván sok-sok más ok lehet még, pl. problémák az egészséggel, alvással...


A gyomorkorgás megint más dolog, nincs olyan sok köze sem az étvágyhoz, sem az éhséghez, amennyire tudom. Ez a három eléggé független is lehet egymástól, bár sokaknál együtt járnak. Nekem annyi kapcsolat van, hogy ha korog a gyomrom, akkor szinte kizárt, hogy legyen bármi étvágyam. Érdekes dolgok ezek.

2018. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!