Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális? Aggódom!

Ez normális? Aggódom!

Figyelt kérdés

1 éve napi szinten jártam edzeni, 5x de volt, hogy 7x is étkeztem egy nap. 85 kilogramm voltam, fél kiló csirkemell és 400 gramm rizs mellett . Történt egy változás az életemben. Új helyre költöztem plusz más munka . Ez miatt abbahagytam az edzést és a táplálkozásom is tropára ment. Sem etrendkiegeszito sem semmi más. Kb 3x eszek egy nap de sokszor egy vagy két szendvics plusz péksütemény az egész napi kajám.


3 hónap alatt fogytam 15 kg-ot. Azóta 70 kg vagyok . Nem fogyok tovább. A verkepem tökéletes. Ilyen drasztikus változás okozhat ekkora fogyást? Felek hogy valami bajom van . Hasmenés hányás nincs . A stagnáló testsúly jót jelent igaz ?


2018. júl. 7. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Csináltass vérképet, szedj vitamint, d és c nyáron is kell. Itt a nyár, egyél sok gyümölcsöt, jön a dinnyeszezon
2018. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A stagnálás még nem jelent automatikusan jót, a jó vérkép viszont biztató.

Egyél normális ételeket, az fontos s azért valami mozgás is kell.


Ha abbahagyod az edzést, akkor az általa hozott izom is leépül.

Ha kalóriadeficitben eszel, akkor pedig fogysz. Nem az számít, hogy napi hányszor, hanem az összmennyiség s persze a minőség. Napi egy evéssel is tömegelnek emberek, nincs ebben semmi különös. Van, aki tud egyszerre sokat enni.

2018. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!