Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Testképzavar, vagy mi lehet a...

Testképzavar, vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2-3 éve nagyon durván sovány voltam,tényleg a combjaim olyanok voltak mint a kezeim..Sokat ettem utána nagyon és felhíztam 66-67 kg-ra (176 cm vagyok) Folyamatosan mondogatták nekem hogy nagy a hasam,azért figyeljek oda,és egy ideig ezzel nem is foglalkoztam.Most Decemberbe lefogytam 63 kg-ra és márciusba már 58 voltam.Napi 1000 kalóriát ha bevittem..Viszont azóta folyamatosan az alakomat nézegetem,ha 1500 kalóriánál többet eszek már úgyérzem híztam,plussz ha megeszek egy csokit olyan lelkiismeretfurdalásom lesz hogy szerintem 1 hónapig nem eszek édességet.Nagyon durván számolgatom a kalóriákat és őszintén szólva nem tudnék leállni vele.Március óta nem mértem magam ugyanis nincs mérlegünk de aztmondták nagyon durván sovány vagyok de én ezt nem látom,még mindig látok felesleget.Ha kell elmegyek futni,mielőtt megveszek valamit megnézem a kalória/zsírtartalmát grammra pontosan mindent felírok.Étvágyam az a helyzet hogy van,és ha benyomnék 1-2 szelet pizzát szerintem sírva fakadnék és nem is tudom meddig nem ennék újra normálisan mert úgyérzem híztam.Mi lehet a baj?

Egy 17 éves 176 centis lánynak mi lenne az ideális testsúly?



2018. júl. 9. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne az ideális testsúlyt nézd, hanem higyj a többieknek. Az, hogy sokat foglakozol ezzel már gyanús. Fordulj szakemberhez.
2018. júl. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez az anorexia kezdete. Addig szállj ki amíg nem késő.
2018. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Testképzavar és súlyos étkezési zavar, ez egyértelmű. Neked segítség kellene, ez lelki gond.
2018. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!