Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyokúra és edzés ötletek?

Fogyokúra és edzés ötletek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,50 kg és le szeretnék fogyni 44 kgra. Megnéztem és az is optimális lenne nekem de azért szeretnék fogyni mert nekem úgy tetszene.Aki azt irogatná hogy "internet miatt" stb az inkább hagyjon.

Azt szeretném kérdezni hogy van e valakinek ötlete miket ehetnek,edzéssel kapcsolatos dolgok pl miket csinálhatnék (főleg lábról szeretnék fogyni de tudom ez nem igazán így megy), hogyan legyen kisebb az étvágyam,mennyi időbe telne,stb



2018. júl. 17. 21:32
 1/1 Xyyz válasza:
Nos, van egy weboldal, ahonnan minden szükséges információt megszerezhetsz. Shop Builder a neve. Keress rá. Egyébként, nyilvánvalóan edzeni kell, rendesen. Súlyzós edzéssel! A vitaminbevitel fontos, a magasabb fehérjebevitel, sok víz... Leginkább csirkét, pulykát és rizset kellene enned. Kenyeret, süteményt és cukros dolgokat nem. Ez az alap. Ez így eredményes lehet. De ennyi idősen tök felesleges dolog szerintem...
2018. júl. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!