Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez a táplálékkiegészítő...

Ez a táplálékkiegészítő megfelelne nekem?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nem szeretnék kötekedő válaszokat. Még csak most kezdem el ezt az egészet, teljesen új nekem az egész. Csak egy kis útbaigazítást és véleményt szeretnék kérni.

Tudom hogy van drágább, jobb, de még mielőtt elkezdeném rendszeresen használni, ki kell próbáljak egy olcsóbbat.


Az adott termék:

NutriTech TotalMass 4200

[link]

(Magyarországon nem lehet kapni, itt a link. A második képen megtalálható hogy mit tartalmaz)


Majdnem 20 éves fiu vagyok. A magasságom olyan 175-180cm, a testsúlyom pedig 64 kg, vékony, nem vagyok izmos. Eléggé nehezen hízok, pedig sokat eszek.

Mit kell nézzek mikor táplálékkiegészítőt veszek?

Inkább magas szénhidrát vagy protein kell az én esetemben.

Mielőtt lebombáznátok a sok drága proteinnel, elmondom hogy én egyenlőre csak ki szeretném próbálni, és ha fogom bírni, és látom hogy hatásos akkor áttérek a drágább termékekre is.

Ez a NutriTech TotalMass jó kezdés lenne?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm :)



2018. júl. 21. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez 66%-ban szénhidrát, leginkább cukor.

Nem tudok mély olyan emberről aki nem csalódott ilyenben.

Fehérjén/aminosavakon kívül szerintem nincs értelme tápkieget használni. (Kb 10/9 könnyebben elérhető kaja nagy része szénhidrát)


Ennél a terméknél az összetételnél ráadásul nekem a fehérjénél számok szerintem nem jönnek ki.

2018. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

A sok szénhidráttal az a baj, hogy felborítja a szervezet egyensúlyát és csak lerakódik többletként, ami később sok gondot fog okozni.

Az, hogy nem tudsz hízni, az lehet pajzsmirigy probléma is.

Egyébként hízni akarsz tőle, vagy miért kell ez neked?

Proteint inkább akkor szedj, ha sportolsz is folyamatosan valamit.

2018. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, fel szeretnék venni egy pár kilót hogy legyek testesebb, és egy kis izmot is felvenni.

Melyik termékeket ajánljátok, figyelembevéve a testsúlyomat, alkatomat? (csak egy olcsóbbat kezdetnek)

2018. júl. 21. 21:10
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja, és akkor én mit nézzek?

Magas legyen a szénhidrát vagy a protein?

2018. júl. 21. 21:15
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

A táplálékkiegészítő nem erre való.

Egyél lefekvés előtt, egyél sok olajos kaját és 1 hónap múlva már nagyobb leszel.

2018. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!