Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz az, hogy egészséges a sör?

Igaz az, hogy egészséges a sör?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén én az utóbbi időben rettenetesen egészségtelenül táplálkoztam, és 25 évesen elkezdtem beleásni magam a témába, sportolok is és zavart, hogy "visszafejlődtem".

Egyik ilyen dolog a cukros italok és a cola mellőzése, történetem úgy kezdődött, hogy régen voltam üzemorvosnál akinek mondtam hogy gyakran megiszok 1-1 energiaitalt, erre ő azt mondta hogy igyak inkább colát helyette, csak az a bökkenő, hogy minden nap vizet ittam + néha energia italt és ezt váltotta fel a mindenkori cola ivás, szépen eltünt a viz.

Na most már 4 hónapja máshol melózom, nem éjszakázok, nappal dolgozok, és szépen lassan próbálom újraépíteni magam az étkezés, ivás terén is.


Olvastam sokat, és az maradt meg bennem, hogy a 21. századi innivalók közül csak a víz (a tejtől nekem fáj a gyomrom, a lávé pedig keserű) iható nekem, valamint érdekes módon a sört is annak írták rengeteg helyen.


Pedig ugye az alkohol oldja az idegsejteket, ezért én sokszor szórakozóhelyen ha már bementünk akkor ne csak ingyen üljek, vettem valamit mindig colát ittam. Most úgy látom ezek a cikkek alapján hogy a sör egészséges lehet.

Mondjuk ha megiszok 1-et.


[link]


26 F



2018. júl. 26. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
2-3 decinek jótékony hatása van, de nem többnek!
2018. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A sör a 3. legjobb ital, persze mértékkel fogyasztva. Első a víz, második a bloody mary.
2018. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!