Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azok akik a kevés táplálkozást...

Azok akik a kevés táplálkozástól soványak, miket esznek egy nap és mikor?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Akik azért nem esznek ,hogy lefogyjanak nagyon buták. Ez a koplalás , lehet hogy lemegy egy hét alatt akár 3 kiló is így hogy nem esznek , de ezt nem lehet sokáig bírni.Gyorsan lemegy sok , de utána gyorsan vissza fog jönni ennek a duplája. Erre az egészségük is rámehet.

Kikészítik a gyomrukat. Inkább egyél 5-ször kevesebb adagot.

2018. júl. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Amit találok itthon, de amikor már nem érzek éhséget kb abba is hagyom, ezért vagyok sovány, és elég ritkán eszek, van hogy csak 2-szer naponta. Amúgy én kicsivel több mint két hete kezdtem el "hízni" már 3 kilót felszedtem, esetleg te tudsz ebben ajánlani valamit? :D
2018. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit, de azt állandóan.
2018. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azokra lennék kiváncsi akik konstans keveset esznek mert nem szeretnek enni, vagy nincs idejuk rá, egyszerűen csak hozzászoktatták magukat ehhez a vonalaik miatt
2018. júl. 30. 14:50
 5/8 anonim válasza:

Ha azért nem akarod ezt csinálni, hogy fogyj akkor le fogsz gyengülni s a közérzeted is romlani fog.

Ugyan is, mivel semmi energiát nem adsz a szervezetednek s még mozogni sem mozogsz, így ő az izmaidat fogja felemészteni!! Plöttyedtt és vézna leszel, majd ha nagy ritkán táplálékot juttatsz a szervezetedbe, az egyből elraktározza mert nem tudja mikor jön a következő!!! Ezért fogsz hízni idővel!!!

De nyugodtan csináld ;)

2018. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Bocsánat elírtam!!

" Ha azért akarod...."

2018. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 L1lla ***** válasza:
100%

Ne a kaja körül forogjon a napod, ez a lényeg. Sok fogyókúrázót láttam, amikor nők csajok között dolgoztam irodában, másról se beszéltek egész nap, csak hogy mit fognak enni, mit hol szereznek be és hogyan készítik el, mit szabad enni és mit nem. Na így nem lehet keveset enni.

Rohangálós napok, sok munka, sok kultúrprogram, sok mozgás, barátokkal este olyan helyen találkozni, ahol nem lehet enni, vagy csak ropit a sör mellé :)

éjjel hazaérve nem enni, mielőbb fogat mosni a kísértések elkerülése végett.

Édességnek, édes üdítőknek a boltokban ellenállni, de ha ha nem bírod, és eszel egy kakaós csigát, akkor az egy étkezés, és kész -akkor már ne ebédelj.

Figyelj oda, amikor eszel, ne csinálj mást közben. Szedj keveset a tányérodra, lassan edd meg, és figyeld meg, nem lesz-e már elég. Csak akkor szedj ég, ha tényleg éhesnek érzed még magad, és nem csak az ízt kívánod.

Egyél sok párolt zöldséget, keleti fűszerezéssel. Ízélményben hozza a húsok ízének komplexitását, laktat, kalóriájuk nagyon kevés (padlizsán, brokkoli, zöld hüvelyű bab, répa, kínai kel stb. végtelen a sor, keverd őket szabadon és kreatívan).

Hozzá grillserpenyőben lesütött, fűszeres csirkemell pl., ha húsevő vagy.

Sok sikert! (52 éves vagyok, két gyerekkel, 174/63-65 kg 18 éves korom óta, nem túl kövér, bár 3 kg-tól azóta próbálok megszabadulni :))

2018. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Így van, a mozgás a lényeg. Ha nincs semmilyen egészségügyi korlátozásod, akkor konkrét példát is mondok: edzél. Mert az hogy "mozogj" az valakinek kimerül abban, hogy legyalogol pár kilómétert és máris mehet be a pacalos zsírgombóc nokedlivel, fehérkenyérrel.

Tény, hogy genetikailag különbözünk. Van akire könnyebben feljön a felesleg, van akire sehogyse. De ezen nem kell agyalni mert változtatni úgyse tudunk rajta (mármint a genetikán). De azért már tehetünk, hogy a plusz kilók izomba menjenek fel. Egyrészt egészségesebbek leszünk tőle, mintha zsír lenne helyette, másrészt esztétikusabb is. Magyarán ne csak azon gondolkodjunk, hogy hány kalóriát viszünk be egy nap, hanem mennyit égetünk el a mozgás során.

A lényeg: ne CSAK a kajára figyelj, az önmagába kevés, főleg ha hajlamos vagy hízni. Edzél heti párszor x órát, előre megtervezve természetesen.

2018. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!