Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pár napja elég gyenge vagyok....

Pár napja elég gyenge vagyok. Néha alig tudok lábra állni, de amikor felállok, akkor elkezdek szédülni, elsötétedik előttem minden egy pillanatra. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete elkezdtem edzeni is, szóval nem a lustaság a baj. Valaki esetleg tudna valamit mondani, hogy mi lehet a baj? Rossz táplálkozás?

2018. júl. 30. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Alacsony a vérnyomásod. Amikor felállsz, akkor még jobban leesik, ezért a szédülés, látászavar. Valószínűleg a nagy meleg miatt van. Vérnyomás emelő gyógyszer nincs, de a sok folyadék, kevés kávé, kóla, segíthet. És ne ugorj fel hirtelen, hanem csak lassan állj fel. Ez a komment nem számít hivatalos diagnózisnak, ezért keresd fel a kezelőorvosodat!
2018. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!