Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomorrontás vagy elkaptam...

Gyomorrontás vagy elkaptam valamit? 😢 még mindig tart, sok ez az idő?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt este éreztem lefekvéskor hogy valami nem okés a gyomrommal. Aznap délután húst sütöttünk,jól esett,éhes voltam. Utána egy kis dinnyét ettünk(sose volt bajom tőlük) majd késő este egy kis citromossört.

Ekkor éjjel alig aludtam, csak a wct jártam, hánytam és ment a hasam. Tegnap ugyanez, ment a hasam egyfolytában és lázas is lettem. Gyógyszerrel lement. De se széntablettával sem más hasfogó gyógyszerrel nem lesz jobb, ma is ugyanúgy megy és nincs étvágyam nem tudok enni se semmit.

Több szúnyogcsipésem is van de ettől se volt bajom sose. Ezektől kaptam el valamit? Gyomorrontás lehet ha van láz is? Valaki hasonlóan járt e? 20l


2018. aug. 1. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gyomorrontásod lenne, nem lennél lázas. Menj el dokihoz.
2018. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyilván elkaptál valami vírust vagy bacit. Nem biztos, hogy ételből. Kisfiam a strandon kapott el valamit, ő is lázas volt és hasmenése volt 5 napig. Alig evett, mert mindentől fájt a hasa. Enterol és probiotikum együtt végül segített rajta.
2018. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!