Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lipóti Pékség! Ti is szeretitek?

Lipóti Pékség! Ti is szeretitek?

Figyelt kérdés
:)

#kenyér #pékség #lipóti #finom kenyér
2018. aug. 15. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Drága, és nem minden finom.
2018. aug. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon akartam, de sosem kaptam friss árut, mindig kemény, száraz volt már, időponttól függetlenül. Így lemondtam róla.
2018. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
finomakat árulnak, de valóban drága. mondjuk melyik pékség nem?! ha olcsó kaját szeretnék enni, akkor felvágottat veszek kiflivel. :D
2018. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem különösebben.


Körülbelül a nyomába sem ér a valódi pékégeknek, mint az Artisan, a Pékműhely, a Bakery Brothers, a Pipacs.

2018. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ti mit szerettek onnan? És mi volt ami nem jött be?
2018. aug. 15. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Az hiszem, ettem már onnan kenyeret, nem volt rossz, de sokkal jobbat sütök sokkal olcsóbban, aminek az összetétele jobb számomra. Plusz messze lakom az ilyesmiktől, a saját kenyér pedig egy órán belül megvan (ha zsemle formátumban sütöm, én úgy szeretem, sok héjjal).
2018. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Izetlenek a pékárui
2020. okt. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az eladónők hogy mernek ilyen bunkók lenni, de ott, ahol voltam ma, úgy viselkedtek, hogy csak néztem. Gondolom a nincs otthon a macska cincognak az egerek alapján, ha nem megy rájuk nézni a főnök, azt csinálnak, amit akarnak.


De azért kedvesek voltak azért, hogy vették a fáradtságot és kiszolgáltak, igazán megtisztelő, csak mondjuk beszólás meg pofavágások nélkül is tehették volna, de lehet csak nekem túl nagyok az elvárásaim.


Az meg ne legyen kifogás, hogy szegénykék egész nap güriznek, mert, ha hiszik, ha nem, mások is a belüket kidolgozzák nap napután.


Szerencsére ez ma csak SOS megoldás volt, nem szorulok rájuk és remélem szerencsém sem lesz hozzájuk a jövőben.

2021. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!