Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Puffadas, feszulo has ellen?

Puffadas, feszulo has ellen?

Figyelt kérdés

3 napja betegen fekszem itthon, nincs nagyon etvagyam, nem is ettm sokat de megis ugyerzem tele vagyok, feszul a hasam de egyszeruen nem jon ki semmi, megyek wcre de csak pukizok (az viszont nagyon budos, nem szokott ilyen lenni, nem tudom van e jelentossege)

Valami gyogyszer/modszer/etel/ital amitol jobb lenne vagy megindulna normalisan az emesztesem? Olyan mintha be lenne ragadva minden, de kozben meg fogyok, ugyhogy valoszinuleg a puffadastol ilyen oriasi a hasam..



2018. aug. 18. 23:27
 1/2 anonim válasza:

Kedves kérdező! Nem vagyok orvos, de van egy két tippem, amit esetleg meg lehet próbálni.


Nem tudom próbáltad-e már az espumisan(eszpumizán) gyöngyöt. A patikában vény nélkül kapható. Kifejezetten puffadásra való.

Az emésztésre hatásos még Bilagit, Dipankrin. Ettől helyre kell jönnie az emésztésednek.

Étvágytalanságra: Bérescsepp + C vitamin. A két éves kisfiamnál bevált, és ettől megjött az étvágya.


Még egyszer mondom nem vagyok orvos, de családapaként megéltem már hasonlókat a kisfiammal is, és már én is tapasztaltam hasonlókat. Nekem segített.

Azért ha ezek után sem szűnik meg, akkor érdemes orvossal is beszélni. Ő azért csak jobban tudja...

Mielőbbi gyógyulást kívánok. :)

2018. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"Olyan mintha be lenne ragadva minden"

Torna:

- csinálj olyan gyakorlatot, amiben a combod, térded nekifeszül a hasadnak. Pl feküdj hanyatt, és a kezeiddel húzd az egyik combod a hasadba (térd behajlítva, másik láb kényelmesen nyújtva), aztán lábcsere.

- fújd ki az összes levegőt amit tudsz hasból, ne mellből. aztán szívd tele a tüdőd hasad domborításával. Ismételgesd.


Hashajtó ételek: aszalt szilva, savanyú káposzta lé pár deci, ...

2018. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!