Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez így egészséges vagy káros?...

Ez így egészséges vagy káros? (A többi a leírásban)

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy minden nap 0,5g szőlőmagkivonatot (95%-a OPC, 40:1-hez kivonat), és 0,5g gránátalmahéj kivonatot (40%-a ellagsav) és 0,5g acerola kivonatot (25%-os C-vitamin tartalom) és 0,5g zöld tea 15:1 kivonatot (90% polifenol, 40% EGCG) összekeverek mézzel/joghurttal és azt elfogyasztom. Fogyasztás közben vizet kortyolgatok. Szív és érrendszeri betegségek megelőzése céljából fogyasztanám ezeket így. A kivonatok por formájúak és semmilyen adalékot nem tartalmaznak, kivéve az acerola, ahhoz keményítő is van adva.
2018. aug. 20. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lenne káros? :O

Fogyaszd nyugodtan. Aztán ha elfogynak, kipróbálhatsz mást is, pl. úgy tudom, a galagonya is nagyon jó hatású, de azért nézz utána.

Meg szedhetsz magnéziumot, kálciumot (egymástól legalább 3-4 óra eltéréssel), ill. a kálium is jó, de azt nem tudom, lehet-e vény nélkül kapni. A Panangin tablettát igen, és abban van kálium és magnézium is. Meg sok kálium van a banánban is. De azért nem szabad túlzásba vinni.

A mozgás szintén jót tesz.

2018. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!